EKOSYSTEM XION: MOSEIKI

Xion Poland
2 min readMar 1, 2024

Z radością ogłaszamy uruchomienie Moseiki na XION!

Jest to pierwsza przyjazna dla użytkownika zdecentralizowana sieć społecznościowa, łącząca interfejsy Web2 z technologiami Web3 i sztuczną inteligencją. Dzięki Generalized Abstraction pod maską, Moseiki gwarantuje prawdziwą własność treści i dostępność dla wszystkich.

Moseiki: Powered by Generalized Abstraction

Uruchomienie Moseiki na XION jest kolejną wizytówką zdolności Generalized Abstraction do udostępniania produktów dla wszystkich i po raz pierwszy umożliwia korzystanie z prawdziwych zalet Web3 w zastosowaniach społecznościowych. Podczas gdy od dawna mówi się o obietnicach zdecentralizowanych sieci społecznościowych, złożoność z nimi związana stworzyła bariery ochronne i odizolowała użytkowników. Jedynym prawdziwym sposobem na ponowne wyobrażenie sobie własności treści dzięki sile Web3 jest udostępnienie jej wszystkim i to jest dokładnie to, co robi Moseiki.

Dołącz do Moseiki już dziś

Oto jak możesz zacząć:

  1. Odwiedź aplikację Moseiki i zaloguj się za pomocą swojego konta Meta.
  2. Potwierdź swój adres e-mail, aby utworzyć spersonalizowany profil.
  3. Wybierz swój unikalny uchwyt i zarejestruj go, aby rozpocząć swoją przygodę z Moseiki.
  4. Zaproś dwóch lub więcej znajomych za pomocą linku polecającego, aby zabezpieczyć dodatkowe uchwyty.
  5. Po zabezpieczeniu co najmniej 2 uchwytów Moseiki, kwalifikujesz się do wybicia odznaki Early Bird, która zapewni wczesny dostęp do przyszłych wydań Moseiki.
  6. Bądź na bieżąco, ponieważ Moseiki nadal prezentuje jedną z najbardziej ekscytujących zdecentralizowanych aplikacji społecznościowych!

Rozwijające się społecznościowe przypadki użycia Web3

Celem XION od samego początku było umożliwienie rozwoju aplikacji konsumenckich. Uruchomienie Moseiki na XION jest kolejnym wskaźnikiem rosnącego wpływu Abstrakcji Uogólnionej na umożliwienie tego. Ponieważ nadal jesteśmy świadkami ekspansji ekosystemu XION, Moseiki jest ekscytującym przykładem społecznościowym, który czerpie korzyści z Web3 i po raz pierwszy jest w stanie zapewnić je szerokiej publiczności.

O BURNT

Burnt jest głównym współtwórcą XION, pierwszej modułowej warstwy uogólnionej abstrakcji stworzonej z myślą o przyjęciu przez konsumentów. Poprzez implementacje na poziomie protokołu związane z abstrakcyjnymi kontami, podpisami, opłatami, interoperacyjnością i nie tylko, XION zapewnia bezpieczne, intuicyjne i płynne doświadczenia użytkownika. Burnt wierzy, że każdy, niezależnie od wiedzy technicznej, powinien mieć taki sam dostęp do prawdziwej własności. Burnt pozyskał ponad 11 milionów dolarów od czołowych inwestorów, w tym Animoca, Circle, Multicoin, Spartan, HashKey i innych.

Website | Twitter | Discord | Telegram

--

--